Lis Bogdan

(1 opinia klienta)

120,00 

Cześć! Jestem lis Bogdan. Razem z moimi leśnymi kumplami chciałbym zainteresować Cię przyrodą. Nie pochodzę z żadnej bajki, ale z polskiego lasu. Jestem podobny do tego legendarnego spryciarza z prawdziwej puszczy.

Mam torbę listonoszkę, bo lubię zbierać szyszki i inne skarby.

3 w magazynie

Kategoria:

Opis

Moje ciałko uszyte jest z polskich szlachetnych tkanin i filcu najwyższej jakości. W środku jestem wypełniony antyalergicznym włóknem silikonowym. Ponieważ jestem szyty ręcznie od początku do końca, jestem jedyny i niepowtarzalny. Inne lisy są do mnie podobne, ale nie identyczne.

Jeśli się ubrudzę, upierz mnie ręcznie i wysusz na słońcu. Nie bój się – nic mi się nie stanie.

Aby bezpiecznie do Ciebie dotrzeć, jestem zapakowany w ekologiczne pudełko, z którego możesz zrobić mi domek. Żeby wynagrodzić Ci cierpliwe oczekiwanie na mój przyjazd, przywiozę Ci prezent-niespodziankę.

Informacje dodatkowe

Waga0.5 kg
Wysokość

ok. 30cm

Szerokość

ok. 20cm (+20cm ogon)

Materiały

Welwet, filc

Wypełnienie

Antyalergiczne włókno silikonowe

Czyszczenie

Prać ręcznie

1 opinia dla Lis Bogdan

  1. Ula (zweryfikowany)

    Lis Bogdan, to naprawdę najlepszy kumpel. Zamawiając go trochę obawiałam się o jakość materiału (filc jakoś do mnie nie przemawiał), jednak okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Materiał Liska jest bardzo przemiły w dotyku. Kupiłam na prezent, ale z chęcią bym go sobie zatrzymała, bo jest naprawdę świetny!! <3

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Jest nas więcej

Czy poznałeś już wszystkich moich kumpli?